Jak uruchomić własną wypożyczalnię ?

Posiadasz sprzęt, który jesteś gotowy wypożyczać innym użytkownikom, ale nie wiesz, jak ich znaleźć? Chcesz oferować swój sprzęt bez dodatkowej prowizji i opłat, zwiększając swój zysk? Mamy dla Ciebie dogodne rozwiązanie! Platforma Rented.pl została stworzona z myślą zarówno o osobach posiadających sprzęt na wynajem, jak i tych, którzy poszukują konkretnych produktów. Sprawdź, jak to działa i już dziś zacznij zarabiać!

Wirtualna wypożyczalnia Rented – wynajmij i zarabiaj!

Rejestracja na portalu Rented.pl jest bardzo prosta. Nasza platforma przeznaczona jest dla każdej osoby, która poszukuje dodatkowego źródła zarobku, udostępniając pojazdy osobowe, maszyny budowlane i przemysłowe czy przedmioty luksusowe i wiele więcej! Nie liczy się to, czy jest to Twoje główne źródło zarobku czy wynajmujesz, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Rented to miejsce dla Ciebie z klientami, którzy poszukują sprzętu, który Ty już posiadasz! Dlaczego miałbyś na nim nie zarabiać w sytuacjach, gdy nie jest używany. Wirtualna wypożyczalnia, czyli darmowa platforma Rented jest dla Ciebie niezależnie od skali, w jakiej działasz. Oferty wypożyczenia sprzętu, który posiadasz możesz zamieszczać całkowicie za darmo.

Jak krok po kroku zacząć wynajmować sprzęt, którym dysponujesz?

W pierwszym kroku musisz założyć nowy profil na naszej platformie. Założenie i prowadzenie profilu jest oczywiście bezpłatne. Po uzupełnieniu podstawowych danych takich jak nazwa użytkownika, adres e-mail i hasło zostaniesz poproszony o potwierdzenie rejestracji klikając w odnośnik, który powinien już na Ciebie czekać na Twojej skrzynce pocztowej. 

Po pomyślnym zalogowaniu możesz zacząć zarabiać, dodając swoje pierwsze ogłoszenie! Udostępniliśmy specjalny kreator ofert, który przeprowadzi Cię krok po kroku po procesie dodawania nowego ogłoszenia. Pamiętaj, że nie musisz się ograniczać podczas dodawania ogłoszeń, bowiem możesz dodać ich nieograniczoną liczbę. Dodane oferty po akceptacji administratora pojawią się na stronie.

Otrzymasz także dostęp do Centrum Wiadomości oraz adres Twojej wypożyczalni w serwisie Rented (przykładowo https://rented.pl/twoja-nazwa). Nie musisz martwić się więc o podawanie danych kontaktowych oraz promocję wynajmowanego sprzętu. Zrobimy wszystko za Ciebie!

Jeśli przez długi czas zastanawiałeś się, jak zdywersyfikować źródło swoich przychodów i jednocześnie nie ponosić nakładów finansowych i czasowych na promocję nowej marki, Rented to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Załóż konto już dziś i zarabiaj na produktach, które posiadasz!