Gdzie kupować buty?

Butów nigdy za dużo – każda kobieta to powie. Nigdy nie mamy za dużo szpilek, sandałów, balerin, kozaków, botków, sneakersów… Ale skąd brać na nie wszystkie pieniądze? Jeśli więc nie jesteśmy milionerkami albo nie odziedziczyłyśmy fortuny, to kolejne zakupy mogą okazać się problematyczne. Gdzie więc kupować buty, aby móc maksymalnie zaoszczędzić, ale jednocześnie nie musieć oszczędzać na stylu i dobrym smaku? Z pomocą, jak zawsze, przychodzi internet. Promocje, aukcje, obuwie online w hurcie… Okazja czyni klientem.

Ustaw sobie promocyjny alert!

Przede wszystkim należy wpoić sobie jedną złotą zasadę – nie kupujemy wtedy, gdy mamy ochotę, ale wtedy, gdy mamy okazję. Jeśli więc zauważymy na witrynie albo na stronie absolutnie cudowne buty, ale ich cena jest odstraszająca, odpuszczamy. I choć serce boli, to te same najprawdopodobniej za kilka miesięcy znajdziemy z przypiętym wielkim napisem “sale”. Z drugiej strony okazję potrafią zaskakiwać. Kiedy więc trafisz na przykład przez przypadek na stronę z obuwiem online w hurcie od nieznanego ci wcześniej sprzedawcy i znajdziesz tam wyjątkową okazję – nie obawiaj się podjąć szybkiej decyzji. Pamiętaj także, aby regularnie sprawdzać strony i sklepy ulubionych producentów i obserwować je zwłaszcza w okresie wyprzedaży. Dobrym pomysłem będzie zapisanie się do newsletterów, dzięki którym zdobędziesz nie tylko zniżki, ale także informacje na temat nadchodzących wyprzedaży. Bądź dobrze poinformowana – to popłaca!

Nie bój się kupować z drugiej ręki

Wiele osób odrzuca kupowanie obuwia używanego albo po prostu sprzedawanego z drugiej ręki jako coś niehigieniczne. Ale to niekoniecznie prawda! Przed kupowaniem ubrań w second handach już nikt nie ma oporów, a przecież ktoś nosił je tak samo, jak buty. One również są sprawdzane i dokładnie czyszczone przed sprzedażą. Jeśli tylko trzymamy się sprawdzonych sklepów i sprzedawców, nie powinna napotkać nas żadna przykra niespodzianka. A okazje są zaskakujące. I nie chodzi tylko o standardowe modele w o wiele niższych cenach, ale także prawdziwe perełki – buty prosto od projektantów za naprawdę rozsądne pieniądze.

Przerzuć się na hurtownie

Niewiele kobiet orientuje się, że część sklepów internetowych to nie tyle sklepy, a hurtownie. Kupując obuwie online w hurcie już na samym starcie dostajemy niższą cenę, dlatego, że hurtownicy kupując duże ilości towaru, negocjują z producentami lepsze ceny oraz dlatego, że my jako klienci omijamy jednego z pośredników – sklep. W hurtowniach obuwia online bardzo często znajdziemy te same modele, co w tradycyjnych sklepach, ale w szokująco wręcz niższych cenach. I to bez żadnych promocji!